YARA İZLERİ

Güzellik Salonu

YARA İZLERİ

YARA İZLERİ

Çocukluğumuzda geçirdiğimiz ufak kazalar ya da doğuştan gelen lekeler, bazen hayatımızı zorlaştırabilir. Görünümünden rahatsızlık duyduğumuz izleri sürekli makyajla kapatmaya çalışırız. Doğum lekeleri, sonradan oluşan yara izleri, cerrahi müdahaleler sonucu oluşmuş izler, renk eşitsizlikleri, yanık izleri, sivilce izi gibi lekeler günümüz teknolojileri ile çözülebilmektedir. Ancak bu sürec uzun olabilir. Bu dönemde yardımcı bir yöntem olan kalıcı makyaj ile yara izlerinizden kurtulabilirsiniz.

Sayannemis Güzellik Salonları’nda hijyenik ortamda kalıcı makyaj uygulamaları yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile en iyi görüntüye kavuşmanız için titizlikle çalışmaktayız.

Kalıcı makyaj ile yara izi kapatma işlemi kamuflaj amaçlı kullanılmaktadır. Burada önemli olan, cilt tipi uygunluğunu iyi analiz etmektir. Hassas ciltlerde ya da zedelenmiş ve incelmiş deride kalıcı makyaj uygulamasını yapmak uzmanlık isteyen bir işlemdir. Hastanın yaşı, yara izinin nerede oluştuğu da önemli etkenlerdendir.

Yaralanmalar sonucunda oluşan dikiş izlerinde kıl efekti verilerek uygulama yapılır.

Yaraları ister kendi deri renginizde isterseniz farklı uygulamalarla daha az görünür hale getiriyoruz. Bu kişinin hem psikolojisini düzeltiyor hem de artık kendini daha güzel hissediyor. Hatta bu durum sadece kadınlarda değil erkeklerde de oldukça kullanılır durumda. Örneğin, erkeklerde sakal arası yaralanmalar sonucu bazı bölgelerde kıl çıkmaz ve oluşan bu boşluklar rahatsız edici görüntülere yol açabilir. Kalıcı makyaj mikropigmentasyon işlemi sayesinde boşluklar doldurularak sakala daha gür bir görüntü verilebilmektedir.

Sayannemis Güzellik Salonları’nda hijyenik ortam ve uzman ekiple yara izleriniz özenle kapatılır. Doğal görünüme kavuşması için titizlikle çalışılır.

Yara İzi Kalıcı Makyaj Uygulamasının Avantajları

  • Cildinizin eski görünüme kavuşursunuz.
  • Ağrı, acı hissetmezsiniz.
  • Kısa süreli bir işlemdir, tek seansta gözle görülür etki hissedilir.
  • Psikolojik açıdan rahatlamanızı sağlar.
  • Dövme gibi deri altına uygulanmadığından renginde solma olmaz.
  • 2-3 yıl kalıcıdır.
COPYRIGHT 2018 SAYANNEMİS / TÜM HAKLARI SAKLIDIR

SİZİ ARAYALIM