HAKKIMIZDA

Güzellik Salonu

Menü

  HAKKIMIZDA

  İlk Heyecan!

  Sayannemis Güzellik Salonu, yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler neticesinde 2009 yılında, ilk şubesini kurmuştur. Kurulduğu andan bugüne sizlere daima fiyat, kalite, hizmet ve başarı düsturundan asla vazgeçmeyen ekibimiz sizlerin de bize olan güveni ile 6 şube ve 140 personele ulaşmıştır.

  Modern Mimari ve Hijyen,

  6 şube ve 140 personele ulaşan Sayannemis Güzellik Salonu ailesi olarak, bizlere gelen tüm müşterilerimizin kendisini evinde hissetmeleri için gerekli olan tüm konforu düşünüyoruz, hijyen konusunda ise konu sağlık ise maximum hassas davranan bir ekibiz.

  Hizmet Yelpazemiz,

  Sayannemis Güzellik Merkezi ailesi olarak; Epilasyon, Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, ve Selülit çözümlerinde en iyi hizmeti sunmak için gerekli olan teknolojiyi takip ediyoruz ve gerekli eğitimlerle daima kendimizi geliştiriyoruz.

  Kişiye Özel Hizmet ve Teknoloji,

  Şubelerimizden birine geldiğinizde ilgili danışmanımız tarafından istekleriniz doğrultusunda size en uygun yöntemi ve en iyi hizmeti uluslararası kalite standartlarında sunmak için her konuda kendini geliştiren uzmanlarımız tarafından en son teknolojik cihazları ve yöntemleri uyguluyoruz.

  Kendinizi İyi Hissetmenizi Sağlıyoruz,

  Hastalarımız ve personelimiz için; en güvenli, konforlu, hijyenik ve teknolojik çalışma ortamını oluşturarak hizmetlerimizin kalite ve faydasını artırıyoruz.

  Sorunsuz ve kalıcı bir şekilde güzelleşmek adına; Sayannemis Güzellik Salonu

  COPYRIGHT 2018 SAYANNEMİS / TÜM HAKLARI SAKLIDIR

  SİZİ ARAYALIM