GÖZ HATTI

Güzellik Salonu

GÖZ HATTI

GÖZ HATTI

Özellikle çalışan kadınların en büyük sıkıntısı sabah erken kalkıp makyaj yapmak zorunda kalmaktır. Özellikle göz makyajı yorgunluğu gizlemek için çoğu kadın için olmazsa olmazlardan biridir. Göz makyajı temizlenmesi de çoğumuza zor gelebilir. Bu yüzden çoğu kadın için kalıcı makyaj tercih sebebi haline gelmektedir. 

Farklı göz tiplerine sahip olduğumuzdan göz makyajının profesyonel bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Sayannemis Güzellik Salonları’nda kaliteli ürünler kullanılarak, profesyonel estetisyenlerin özenli çalışması sonucu göz tipinize uygun göz hattı işlemleri yapılır. Dilerseniz kalıcı dipliner ile gözlerinizi büyütün, dilerseniz kalıcı eyeliner uygulaması ile çarpıcı bakışlara kavuşun.

Kalıcı Dipliner Nasıl Uygulanır?

Kalıcı Dipliner uygulaması göz şeklini belirginleştirerek, gözlerinizin daha iri görünmesini sağlayan bir kalıcı makyaj tekniğidir. Göz hattınız yeterince belirgin değilse, kirpikleriniz yeterince gür görünmüyorsa, kalıcı dipliner uygulaması tam size göre…

Kalıcı dipliner uygulamasından sonra kirpikleriniz daha yoğun görünür. Göz hattınız da öncekine oranlar belirgin hale gelir. Hassas bir bölge olan göz üzerinde çalışıldığı için uygulama dikkatli ve özenli bir biçimde yapılmalıdır.

Kalıcı Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Kalıcı eyeliner uygulaması göz büyüklüğünüze göre istenilen şekli verebileceğiniz mükemmel bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde gözleriniz küçükse daha iri gözlere, büyükse daha küçük gözlere sahip olabilirsiniz. Birbirine yakın görünen gözler daha ayrı gösterilebilir  yada göz kapağı düşük olan kişiler daha çekik gözlere sahip olabilir.

Kalıcı eyeliner uygulanırken, kalınlığı ve inceliği göz tipine uygun olarak titizlikle seçilmelidir. Eyelinerın kuyruklu ya da kuyruksuz olacağı, uygulamayı yaptıran kişi ile uzman estetisyenin ortak kararı ile belirlenmelidir. Eyeliner likit bir yapıda olduğu için uygulanması zordur ve profesyonellik gerektirir. Uygulamanın sonunda hoş ve anlamlı bakışlara kavuşabilirsiniz.

Siz de çekici ve estetik görünümlü bakışlara sahip olmak istiyorsanız Sayannemis Güzellik Salonları’nda kalıcı göz hattı uygulamalarından faydalanabilirsiniz.

COPYRIGHT 2018 SAYANNEMİS / TÜM HAKLARI SAKLIDIR

SİZİ ARAYALIM