AREOLA MEME BAŞI

Güzellik Salonu

AREOLA MEME BAŞI

AREOLA MEME BAŞI

Günümüz hastalıklarından kanser erken teşhis ve operasyonlarla çözümü mümkün hale geldi. Geçirilen ameliyatların izleri ise kişide psikolojik travma oluşturmadan atlatılması gereken önemli konulardan biri haline geldi. Özellikle kadınlarda sıklıkla rastlanan meme kanseri ameliyatlarında kalan izler ve meme başı bozuklukaları çoğu kadın için büyük bir problem.

Bu sorunları aşabilmek için meme başı pigmentasyonu kalıcı makyaj uygulaması Sayannemis Güzellik Salonları’nda bu sorunla karşı karşıya kalan kadınlarımızın hizmetinde. Meme ucundaki Aerola denen koyu renkli halkanın renginin koyu ve açıklığı kişiye göre değişir. Büyüklüğü de emzirme, ya da ameliyatlar nedeniyle değişiklik gösteriyor olabilir. Bu görüntüyü kalıcı makyaj yöntemiyle değiştirmek mümkündür. Tamamen doğal renk pigmentleri enjekte edilerek lokal anestezi altında tekrar ameliyata ihtiyaç duymadan bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Kanser ameliyatları sonrası yapılan uygulamalardan sonra asıl estetik görüntüyü verecek olan meme başı pigmentasyonu işlemidir.

Aerola Uygulaması Nasıl Yapılır?

  • Meme başına uygun yer tespit edilerek işaretlenir.
  • Meme başı ve çevresi ölçümleri yapılır.
  • Kişinin cilt tipine uygun pigment seçimi yapılır.
  • İşlem sırasında kullanılacak iğne seçimi yapılır.
  • Hangi teknikle yapılacağına dair uzman ekip karar gereklidir.

Lokal anestezi ile gerçekleştirilen işlem yaklaşık 1 saatte sona ermektedir. Kalıcılığı 2 yıldan fazladır. Kişinin cilt tipine göre değişiklik gösterebilir.

Aerola Pigmentasyonu Kimlere Uygulanabilir?

  • Meme ucu veya memesi tamamen alınmış hastalara,
  • Meme başı aerola gereğinden fazla büyük görünerek görünümü bozan vakalarda uygulanabilir.

Sayannemis Güzellik Salonları’nda profesyonel ekip ve  son teknoloji cihazlarla güvenli ellerde yeni görünümünüze kavuşabilirsiniz. Memnun kalacağınız kalıcı makyaj uygulamalarımız için en yakın Sayannemis’e uğrayın…

COPYRIGHT 2018 SAYANNEMİS / TÜM HAKLARI SAKLIDIR

SİZİ ARAYALIM