Anti-Aiging Bakım

Güzellik Salonu

Anti-Aiging Bakım

ANTİ-AİGİNG BAKIMI

Yaşımız ilerledikçe bedenimizde değişiklikler meydana gelir. Bunların en belirgini de cildimizdeki değişikliklerdir. Yaşlandıkça hücrelerimiz artık kendini yenileyemez, bu da bazı deformasyonlara yol açar. Anti-aging, ileri yaş hastalıklarının risklerini saptayan ve sağlığımıza kavuşmamızı hedefleyen uygulamalardır.

Cildimize esnek ve gergin bir yapı kazandıran kolajen, dış etkenler nedeniyle zamanla etkisini kaybeder. Bunun sonucunda da cilt mat, sarkık ve kırışık bir hal alabilir. Güneş, çevre kirliliği, kişinin stres seviyesi, uykusuzluk gibi faktörler cildin bozulmasına yol açabilir. Bu faktörlerden etkilenmemek için cildin sık sık bakıma ihtiyacı vardır.

Cilt yapısı genetik faktörlerden de etkilenir. Ailenizdeki cilt tipi ve ciltteki değişkenler ileride karşılaşabileceğiniz problemlere ışık tutabilir.

Anti-aging cilt bakımı sadece kimyasal uygulamalarla değil, dernin ihtiyacı olan su kaybının dengelenmesini de içeren hassas bir yöntemdir. Yaşlanmış ya da yaşlanmaya yüz tutmuş cilt her bakımdan değerlendirilerek en uygun çözümün uygulanması, en iyi sonucu alabilmek için önemlidir.

Sayannemis Güzellik Salonlarında uygulanan Anti-Aging ürünleri etkinlikleri kanıtlanmış ve cildiniz için kalıcı çözümler sunan kaliteli ürünlerdir.

 

Anti-Aging Bakımı Neden Yapılır?

Anti-Aging cilt bakımı, cilt altını onararak, hücre yenilenmesini saplayan kapsamlı cilt bakımlarıdır. Anti-Aging cilt bakımı sonrası cilt yenilenir, savunma mekanizmaı güçlenir, daha esnek ve yumuşak bir görünüme kavuşur. Genellikle 30 yaş üstü ciltlere uygulanması öngörülür.

 

Anti-Aging Nasıl Bir Çözüm Şeklidir?

Cildin yaşlanma belirtilerini engelleyebilecek her türlü koruma yöntemi anti-aging uygulaması sayılmaktadır. 

 

Anti-Aging Uygulamasının Temel Özellikleri Nelerdir?

Anti-Aging kişiye özel bir çözümdür, çünkü her bireyi etkileyen faktörler değişiklik gösterir. Burada amaç yaşlanmayı geciktirmek, hatta durdurmaya çalışmaktır. Bu programı destekleyen olmazsa olmazlar da anti-aging programının temelini oluşturur.

  • Ciltteki toksik maddelerin arındırılması, vitamin ve mineral eksikliklerinin giderlmesi
  • Hormon seviyesinin ölçümü
  • Kişiye özel yaşlanma karşıtı diyetler
  • Kişiye uygun egzersiz programları
  • Düzenli Anti-aging cilt bakımı ve gerekli görüldüğünde kozmetik cerrahi
COPYRIGHT 2018 SAYANNEMİS / TÜM HAKLARI SAKLIDIR

SİZİ ARAYALIM